Depra i anksa su sestre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10.forumskih zapovijedi

Go down

10.forumskih zapovijedi Empty 10.forumskih zapovijedi

Komentar  Admin Thu Mar 19, 2009 2:03 am

1. Da cu se svim clanovima uvijek i samo obracati sa postovanjem i prihvatiti njihovu osobnost i razlicitost misljenja cak i kada se ne slaze sa mojim.

2. Da cu uvijek kad mi vrijeme i stuacija dozvoljava davati dobronamjeran savjet i podrsku svakome ko je trazi.

3. Da cu imati visok stupanj tolernacije prema clanovima ciji zivotni stil ili pristup temama na Forumu razlikuje od mojega.

4. Da nikad necu uraditi nisto sto bi clanove foruma dovelo u jos veci stres ili psihicku nestabilnost.

5. Da cu Forum korisiti kao sredstvo za dobivanje i davanje informacija ili (po afinitetu) sirenje prijateljstava i nikada ga (Forum) zloupotrjebiti za svoje licne ciljeve pogotovu ako oni stete psihickoj stabilnosti drugih clanova.

6. Da cu postovati privatnost svih clanova Foruma i sve poruke direktno dobivene preko PP samo koristiti za svoju informaciju i nikad ne dijeliti javno sa drugim clanovima.

7. Da cu pokazivati postovanje prema svacijim zivotnim izborima kao sto su seksualna orjentacija, religija, politicko opredjeljenje, bracno stanje i slicno.

8. Da necu vrijedjati niti omalovazavati nikoga na osnovu gore navedenog.

[9. Da cu svakom svojom rijeci i postupkom ciniti da se clanovi Foruma osjecaju bolje, a ne losije poslije komunikacije samnom.

10. Da cu zauzeti pozitivan i ohrabrujuci stav prema svim problemima i uciniti sve da od ovog Foruma napravim jednu malu OAZU gdje ce se svi dolaziti da bar za trenutak ponovo nadju mir u dusi i srcu.
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 10
Join date : 2009-03-17
Mjesto : Zagreb

https://depricaianksa.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu